ژانویه 21, 2021

دانلود برنامه های کاربردی موبایل

اپلیکیشن Advanced Download Manager جزو دانلود منیجرهای قدرتمند و پرطرفدار اندرویدی به شمار می‌رود که امکان مدیریت دانلود ها را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. اپلیکیشن ADM قابلیت هایی نظیر افزایش سرعت دانلود، امکان دانلود فایل ها به صورت همزمان و زمان بندی دانلودها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

========================================================

GlassWire Data Usage Monitor

بسیاری از اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی‌ های هوشمند به طور مداوم اطلاعات خود را در پس زمینه به روز رسانی می‌کنند و از حجم بسته اینترنتی استفاده می‌نمایند. از این رو نظارت بر میزان مصرف اینترنت به منظور جلوگیری از اتمام سریع حجم بسته اینترنتی امری ضروری به حساب می‌آید. این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند میزان مصرف دیتای گوشی و اینترنت وای‌فای را مشاهده کنند.

========================================================

Internet Speed Meter Lite

تنها یک راه برای کاهش مصرف اینترنت وجود دارد و آن هم کنترل و مدیریت لحظه به لحظه میزان مصرف است؛ کاری که Internet Speed Meter آن را به نحو احسن برایتان انجام می دهد.این نرم افزار پس از نصب، در مرکز اعلان های موبایل اندرویدی شما جا خوش می کند و از این به بعد در مورد سرعت فعلی اینترنت و میزان حجم مصرفی به شما گزارش لحظه به لحظه می دهد. از این رو، این اپلیکیشن برای کسانی که از اینترنت حجمی استفاده می کنند یکی از واجب ترین ابزارها محسوب می گردد.