دستور Msconfig در Run ویندوز

نوشته شده توسط سپنتا on . ارسال از : آموزش

آشنايي با برنامه ي msconfig

هرگاه مي خواهيد از يک برنامه ي جديد بهره بگيريد، مجبوريد وقت بگذاريد تا خودتان را با آن برنامه آشنا کنيد. برنامه ي msconfig نيز استثنا نيست. بايد برگه ها و تنظيم هاي مختلف آن را که قلب اين برنامه ي خدماتي را تشکيل مي دهند بررسي کنيد.
صفحاتي که خواهيد ديد در کامپيوترهاي مختلف فرق مي کنند، که به سيستم عامل مورد استفاده و پيکربندي خاص سيستم بستگي دارد. ما براي اين مقاله از يک نگارش 32 بيتي ويندوز 7 بهره گرفته ايم.

نحوه ی خرید شارژ و ترافیک اضافه از سایت

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : آموزش

ا به درخواست مکرر کاربران مبنی بر چگونگی شارژ مجدد اینترنت و یا خرید ترافیک(حجم)اضافه،با آموزش این مظالب در خدمت شما هستیم.با ما همراه باشید:

ساخت کانکشن در تمامی ویندوز

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : آموزش

شاید شما هم جزو آندسته از کاربرانی باشید که بخواهید از اینترنت وایرلس سیستم تان استفاده کنید ولی روش انجام اینکار برای بار اول کمی برای شما مشکل باشد .در این قسمت نحوه ی ساخت کانکشن در تمامی ویندوزها را به شما آموزش خواهیم داد.با ما همراه باشید.(توجه داشته باشید مراحل ساخت کانکشن در ویندوزهای 7,8,8.1 یکسان میباشد)

غیر فعال کردن اتوماتیک آپدیت در تمامی ویندوزها

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : آموزش

در بعضی از سیستم ها،ویندوز به صورت خودکار شروع به آپدیت خودش میکند،با توجه به حجمی بودن سرویس های اینترنت پرسرعت و یا پایین بودن سرعت اینترنت و شروع وقت و بیوقت ویندوز به بروز رسانی و آپدیت خود! گاها این ویژگی ویندوز برای کاربران دچار مزاحمت کرده و کاربران قصد غیر فعال کردن آن را دارند!اگر شما هم از آپدیت های وقت و بی وقت ویندوزتان خسته شده اید می توانید با روشی که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت آن را غیرفعال کنید.

غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر فایرفاکس

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : آموزش

غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر می تواند سرعت بارگذاری صفحات وب سایت را تا حد قابل ملاحضه ای افزایش بدهد .مروگرها به صورت پیش فرض بر روی پروکسی تنظیم شده اند و این قابلیت بر روی آنها ست شده است که به صورت اتوماتیک با استفاده از پروکسی به اینترنت متصل شوند . این قابلیت برای کشورهایی که فیلترینگ ندارند ممکن است سرعت بارگذاری صفحات را افزایش بدهد ولی برای کشور ما که بیشتر وب سایتها فیلتر می باشد ، این ویژگی باعث افت سرعت می شود . در ادامه روش غیر فعال کردن این ویژگی در مرورگر فایرفاکس را به صورت تصویری و همچنین فیلم آموزشی ، برای شما عزیزان آموزش میدهم.