قابلیت‌هایی که شاهد آنها در ویندوز ۱۰ نخواهیم بود

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : تازه ها

killed-windows-8-features-windows-10-1مایکروسافت با هدف تسلط بر بازار گجت های صفحه لمسی در زمان انتشار سیستم‌عامل ویندوز ۸ ریسک بزرگی را به جان خرید؛ پس از سه آپدیت مهم، همچنان کاربران مشکلاتی با این نسخه از سیستم‌عامل مایکروسافت دارند. در ادامه می‌خواهیم به چندین ویژگی و مشخصه‌ی آزاردهنده‌ی ویندوز ۸ بپردازیم که در نسخه آینده این سیستم‌عامل یعنی ویندوز ۱۰ حذف گردیده‌ است.

تصاویری که نشان میدهد مهربانی هنوز زنده است

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : تازه ها

3-2-2015 11-24-47 AM
زندگی ماشینی، جنگ‌ها، غرور و نخوت آدم‌ها و تلاششان برای پیشرفت و دستیابی به سود مالی به هر قیمت، حتی له کردن بقیه، گاهی باعث می‌شوند که بخش خوب ذات آدم‌ها را فراموش کنیم.

اما حتی در اوج این ناامیدی‌ها، گاه و بیگاه صحنه‌هایی می‌بینیم که به ما یادآوری می‌کنند هنوز چشمه مهربانی و انسان‌دوستی در ما خشک نشده است.

در این پست برخی از این صحنه‌ها را با هم مرور می‌کنیم که داستان هر یک، زمانی در اینترنت همه‌گیر شده بود.

تماشا کنید: تهیه‌ی نقشه‌ی سه‌بعدی وای-فای ممکن شد

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : تازه ها

764125f79412badb22cd99fcedb3f7d1 XL

تهیه‌ی نقشه‌ی دو بعدی مربوط به سیگنال وای-فای ممکن بود، اما یکی از کاربران یوتیوب ویدئویی منتشر کرده و نشان داده که با استفاده از روش ابداعی وی می‌توان نقشه‌ی سه بعدی وای-فای را نیز تهیه کرد.

موزیلا درصدد پشتیبانی از واقعیت مجازی در فایرفاکس

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : تازه ها

Firefox Wallpaper by Envirotechture

تابستان سال گذشته، موزیلا نسخه‌ای آزمایشی از فایرفاکس را با پشتیبانی از اپلیکیشن‌های تحت وب واقعیت مجازی منتشر کرد که برای استفاده از آن باید هدست واقعیت مجازی آکیولس را در اختیار داشت. حال موزیلا این قابلیت را با عنوان WebVR در نسخه‌ی Developer و Nightly فایرفاکس منتشر کرده است.

کد QR چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : تازه ها

f07d5047bdfa0c2580b3276fb0b042f4 XL

کدهای QR را بر روی تبلیغات نشریات، بیلبوردها، لباس، کارت ویزیت و حتی محصولات برخی فروشگاه‌ها دیده‌اید. به نظر می‌رسد این نوع از کدهای جدید در بین بازاریابان طرفداران بسیاری داشته باشد هر چند که به ندرت کسی را می‌بینیم این کدها را اسکن نماید. در ادامه شما را با کدهای QR آشنا می‌کنیم.